Základní zásady správného kouření cigaret

Jedním ze skutečně běžných problémových jevů je kouření. Vyskytuje se jednoduše překvapivě často. Dospělí, děti, teenageři kouří. Problém ovlivňuje obrovské segmenty populace a vede k působivým důsledkům, které lze označit pouze za negativní. Proto je věnována velká pozornost problému kouření a motivace lidí, aby to nakonec přestali dělat a přestali kazit jejich životy. Ale toto samo o sobě, bohužel, ne vždy ovlivňuje lidi. Lidé se nechtějí vzdát svých špatných návyků, a proto výsledek není zrovna pozitivní. Je škoda, že mnoho lidí stále nechce s takovou zhoubnou činností skončit, ale protože neopouštějí, je alespoň nutné minimalizovat její poškození.

A proto se musíte pokusit pochopit, jak správně kouřit. Zdálo by se, že je tu málo vědy - vložíte si cigaretu nebo něco podobného, jako je cigareta, do úst a kouříte. Ale ne, je nutné pochopit všechny jemnosti a nuance procesu. To dodá estetiku a minimalizuje poškození, které je člověku způsobeno při kouření. Jaký je správný způsob kouření cigaret?

Výcvik

Začněme s přípravou. Kuřáci obvykle začínají podbíjením smečky, to znamená, že ji trochu plácnou po stole nebo dlani. Výsledkem je, že volný tabák trochu zahušťuje, a proto bude kouřit lépe, plynuleji a déle, což je vždy dobré.

Dále je důležité pochopit, jak by měla být cigareta správně držena. Nejsou zde žádná zvláštní pravidla, ale obvykle je upnutá mezi ukazovákem a prostředníkem a je orientována mírně dolů, stejně jako dlaň. Můžete otočit dlaň k sobě. Pro evropský přístup k kouření je nejlepší držet cigaretu palcem a ukazováčkem. Pokud nechcete, aby vás lidé kouřili, držte cigaretu stejnými prsty, ale zakryjte si dlaň tak, aby byla celá cigareta ukryta v ruce.

Osvětlení

správné zapálení cigarety

Nyní si musíte zapálit cigaretu. To se obvykle provádí pomocí zápalky nebo zapalovače a butanové zapalovače jsou obzvláště dobré, protože nemají svůj vlastní vkus, ale umožňují pouze zapálit cigaretu a nic víc. Dále, když jste přivedli oheň ke špičce cigarety, nasáváte vzduch, mělo by se to dělat, jako byste pili koktejl slámkou. Ještě nemusíte kouřit. Musíte jen několikkrát potáhnout, aby tabák doutnal. Obvykle nedochází k žádným problémům, vše svítí velmi rovnoměrně, ale pokud vůbec, zkuste cigaretu otočit, abyste tento proces dále optimalizovali.

Proces kouření

Nyní se obracíme ke skutečnému procesu kouření. A tento proces může mít různé typy, ale tyto typy se liší v ne tak kritické míře, takže pojďme zvážit hlavní přístup k procesu kouření cigarety nebo cigarety. Nejprve nasajte kouř z cigarety. Je lepší příliš se nadechovat, pokud jste jen začátečník, jinak na kouření cigaret jednoduše zakašlete a potěšení se výrazně sníží. Lepší začít postupně. Kouř z cigarety musíte na chvíli držet v ústech.

Mírně ochladí a hrdlo nebude podrážděné. Jeho chuť se také mírně změní. Nyní vytáhnete cigaretu z úst a vdechnete kouř. Hovoříme-li o různých druzích takového kouření, lze rozlišit také francouzštinu. Je to trochu komplikovanější. Po obláčku z cigarety vydechnete kouř z úst a poté jej nadechnete nosem - po nějaké praxi se z toho pravděpodobně začnete dobře vytahovat a kdoví, možná se vám tato metoda bude líbit mnohem víc než tradiční verze kouření cigaret?

Závěr

Samozřejmě existují různé přístupy ke kouření, je jich spousta a byly vyvinuty v průběhu let. Přesto zůstává jedna nejlepší metoda kouření - vůbec nekouří. Protože není nic dobrého na ničení vašeho těla, není nic dobrého, aby do něj vstoupil lví podíl negativních látek. Stačí si připomenout, jak škodlivý je tabákový kouř v zásadě. Obsahuje asi čtyři tisíce různých negativních látek, včetně těžkého dehtu, který se usazuje v plicích, a karcinogenů, které mohou způsobit rakovinu.

Takže stojí za to kouřit? I když je to výjimečně správné? Stěží. Je lepší pochopit, jak se této závislosti zbavit, aby vás neobtěžovala, abyste se nemuseli starat o své vlastní zdraví. A můžete ukázat estetiku v jiných, mnohem neškodnějších činnostech, které mohou přinést uspokojení ve stejné míře.