Návod k použití NicoZero

Návod k použití NicoZero

jak používat NicoZero k ukončení kouření

Sprej by měl být používán nejméně třikrát denně po jídle, stejně jako v případech, kdy je obtížné zvládnout nutkání kouřit cigaretu. Průběh léčby je 1 měsíc. Od prvních recepcí je pociťován terapeutický účinek: fyzická potřeba cigaret klesá. Touha po kouření klesá s každým dalším dnem. Po absolvování kurzu můžete na závislost na nikotinu zapomenout.

Jak používat NicoZero, pokud chcete rychle přestat kouřit? Přineste láhev do otevřených úst. Pomocí dávkovače vstříkněte účinnou látku do ústní dutiny. Dávejte pozor, abyste emulzi nedostali na rty nebo do dýchacích cest. Snažte se během prvních sekund polykat sliny - to zlepší výsledek.

Doporučuje se přísně dodržovat pokyny na obalu a další doporučení výrobce. Vyvarujte se předávkování drogami v naději, že se hojivý účinek dostaví dříve.

Čtení

NicoZero Spray je indikován k použití při léčbě závislosti na nikotinu v různých fázích. Droga předchází kouření a snižuje abstinenční příznaky. Je to bezpečná alternativa ke kouření a lze ji použít k podpoře snížení denní dávky nikotinu.

Kontraindikace

Sprej NicoZero obsahuje přírodní složky, které nezpůsobují vedlejší účinky a jsou tělem dobře snášeny. Kontraindikace jsou přecitlivělost na nikotin nebo jiné složky léčiva a děti (do 18 let). Užívání léku během těhotenství by mělo být zahájeno pouze po konzultaci s lékařem v případech, kdy je ženě předepsána náhradní léčba nikotinem. NicoZero prošel všemi fázemi klinických hodnocení v laboratorních podmínkách v České republice.