Recenze o NicoZero

 • Alena
  Kouřím od střední školy. Rozhodl jsem se přestat, když jsem se dostal do práce ve velké korporaci, kde kouření není podporováno a všechno je na zdravém životním stylu. Na radu přátel jsem koupil NicoZero a nelitoval jsem. Během týdne jsem cítil úlevu.
  NicoZero
 • Marie
  Celý život jsem trpěl touto závislostí. V dětství začala jako dospělá kuřačka (můj otec kouřila), v dospělosti kouřit. Rozhodl jsem se všechno změnit a postarat se o sebe. Nespoléhala se na svou vůli. Přečetl jsem si chválu a nešetřil jsem žádnými penězi za nicozero. Nevěděl jsem, že je tak snadné přestat kouřit.
  NicoZero
 • František
  Když jsme se s manželkou rozhodli mít dítě, úkol přestat kouřit stál. Moje žena je hyperodpovědná: příprava na těhotenství, čištění těla, vitamíny - to je vše. Koupil jsem NicoZero, nelituji, všechno proběhlo hladce. O měsíc později odešel. Uplynul rok, let je normální a na tabák nemyslím.
  NicoZero
 • Tomáš
  Nemyslel jsem si, že spreje jsou tak účinné. Několikrát jsem se pokusil přestat kouřit sám. Skoro jsem uspěl, ale v těžké chvíli jsem byl frustrovaný. Koupil jsem si nicozero a použil jsem ho jako podporu: neustále jsem snižoval počet cigaret, dokud jsem úplně nevystoupil.
  NicoZero
 • Marie
  Koupil jsem NicoZero pro svého manžela, kašel jeho kuřáka pobláznil celou rodinu. Nejprve jsem protestoval, pak jsem se rozhodl to zkusit. Byli jsme příjemně překvapeni, že o měsíc později se on, který kouřil 23 let, nemohl kouřit na cigarety!
  NicoZero
Uživatelské hodnocení NicoZero
4
12