Zkušenost s používáním NicoZero

Alan z Edinburghu

zkušenosti s NicoZero sprejem od Alana z Edinburghu

Vyzkoušel jsem mnoho drog ve snaze rychle přestat kouřit. Náplasti, spreje od jiných výrobců přinesly dočasný účinek, ale postupem času se touha kouřit cigaretu vrátila. Spray NicoZero mu poradil přítel, sám s ním přestal kouřit. Ze zkušeností mohu říci, že lék je účinný. O měsíc později jsem zapomněl na cigarety. Uplynuly tři roky, stále se na ně nemohu dívat a vůně tabáku je nechutná. Zkontrolovalo moji historii hojení.

Vyhledávání anamnézy a léčby

Kouřil jsem od svých 13 let, zpočátku se mi to líbilo. Poté, co jsem dospěl, jsem si začal všímat, že kouřím stále více na pozadí stresu v práci i doma. Ve věku 35 let se objevily příznaky, které bych v tomto věku nechtěl mít: dušnost, ranní kašel. Nemohl jsem vylézt po schodech, abych se nezadusil. Čas od času mě bolela hlava, v práci jsem byl velmi tupý. Přítel zavolal do tělocvičny a já jsem se téměř zadusil na běžeckém pásu. To byla poslední kapka. Také mi poradil NicoZero - rozhodl jsem se to zkusit, i když jsem si nedal velké naděje.

Schéma léčby

S používáním nebyly žádné problémy. Všechno je základní: pokropil jsem to třikrát denně po jídle, jak je uvedeno v pokynech. V počátcích instinktivně sáhl po cigaretách, i když nutkání kouřit okamžitě zesláblo. Díky spreji NicoZero okamžitě snížil počet cigaret na polovinu. Nevzdal jsem se náhle, abych se nerozpadl později, šel jsem ke zdravému životnímu stylu postupně.

Výsledky aplikace

Kurz NicoZero se počítá na měsíc. Na konci semestru jsem se necítil jako kouřící člověk. Byl jsem příjemně překvapen - droga funguje! Obecně se cítím zdravěji: spím lépe, zapomněl jsem na dušnost, vypadám lépe. Není přibírání na váze, což je typické. Necítil jsem zvýšenou chuť k jídlu. Přečetl jsem si anotaci k léku NicoZero - složení obsahuje látku, která reguluje touhu po záchvatu. Doporučuji každému, kdo se stará o své zdraví!

Jennifer's Kentucky Experience

Jennifer's NicoZero spray experience from Kentucky

Začal jsem kouřit na univerzitě ve společnosti svých přátel. Zpočátku to byla zábava, ani se mi moc nelíbila chuť, ale v samotném procesu bylo něco romantického. Pak se stejně jako kdokoli jiný stal jen špatným zvykem, který špatně ovlivňuje zdraví. Po několika minutách lehkého běhu se objevil silný kašel, potíže s dýcháním, dušnost. Uvědomil jsem si, že musím skončit, ale pokaždé jsem byl frustrovaný, protože jsem vydržel týden bez cigaret.

Jak jsem věděl o spreji

Můj kolega, který nedávno přestal kouřit, po vyslechnutí mého problému navrhl vyzkoušet sprej NicoZero. Podle jeho slov se závislosti snadno zbavil za pár týdnů. Samozřejmě jsem nevěřil jeho slovům, ale rozhodl jsem se vyzkoušet lék.

Zkušenosti s používáním

Objednal jsem si produkt na webu, po několika dnech mi kurýr doručil balíček domů. Produkt jsem používal podle pokynů, sypal jsem ho třikrát denně a někdy, při silné touze kouřit, když byl v práci stres. Během tří týdnů jsem si všiml, že jsem téměř nechtěl kouřit, a po dalším týdnu jsem se mohl cigaret úplně vzdát. Zatím používám sprej jednou denně, abych zabránil foukání, ale myslím, že ho brzy přestanu používat.

Mohu doporučit každému, kdo se stejně jako já dlouhodobě neúspěšně snaží přestat kouřit. Závislosti se můžete zbavit za pouhý měsíc!